Ateş Plastik San.Tic.Ltd.Şti.
 
Ürün Çeşitlerimiz
 
LDPE Baskılı Baskısız Torbalar
LDPE Shırınkler ve Rulolar
LDPE Ağır Hizmet Torbaları
HDPE Baskılı ve Baskısız Market Poşetleri
HDPE-LDPE Takviyeli El Geçme Çantalar
HDPE Plastkağıt
HDPE Endüstriyel Filmler
HDPE Baskılı Baskısız Torbalar
Hdpe-Ldpe Standart Ebatlar
 
 
Zaman Göstergesi
   
 
 
 
HAKKIMIZDA
 

 Ateş Plastik 1979 yılında Dinar'da faaliyetlerine başlamış olup 1995 yılında Afyon Organize Sanayi Bölgesine taşınmıştır.1000 m2 kapalı üretim alanı ile plastik sektöründeki yerini alarak üretimini sürdürmektedir.

Ateş Plastik, yurtiçinde ve yurtdışında olmak üzere farklı üretim sektörlerine hizmet vermektedir. Başlıca hizmet sektörlerimiz gıda, kimyasal madde, tekstil, mermer işleme, market, mağaza ve üretim yapan çeşitli iş kollarıdır. İşletmemizde alçak yoğunluk polietilen (AYPE) ve yüksek yoğunluk polietilen (YYPE) hammaddelerinden istenilen ebatta filmler üretilerek baskılı ve baskısız torba, shirink, plastkağıt, market poşeti, takviyeli ve takviyesiz el geçme çanta ve rulolar üretilmektedir.

Üretim sürecinin her aşaması (üretim planlama, proses kontrol ve kalite kontrol işlemleri) tecrübeli, dikkatli ve dinamik personelimiz tarafından uluslararası kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Amacımız, kuruluşumuzdan bugüne kadar edindiğimiz deneyim, bilgi birikimi, ürün ve hizmet kalitesini müşterilerimizin istifadesine sunarak, kaliteli ve sorunsuz ürün kullanmalarını sağlamak ve işletmemizin müşteri portföyünü artırmak suretiyle istikrarlı bir büyüme elde etmektir.

ATEŞ PLASTİK LTD.ŞTİ.
 
 

 
 
 
 
Tel : 0 (272) 221 13 12 -13- 14  
Fax : 0 (272) 221 13 11  
Anasayfa | Hakkımızda | Belgelerimiz | Sipariş Formu | Foto Galeri | İletişim
Copyright © Ateş Plastik 2009. Her Hakkı Saklıdır.